Falcon Danışmanlık

Tez Danışmanlığı

Profesyonel kadromuzla tez dönemlerinizde yanınızdayız. Tezlerinizde geçer intihal oranını dikkate almaktayız. Sadece tez yazımı olarak değil tez düzeltmeleri ve kılavuz ayarlamasında profesyonel destek sağlamaktayız.

Yazılım-Web Hizmetleri

Size özel web site tasarımları yaparak sizlerin internetteki kurumsal kimliğini oluşturuyoruz. E-Ticaret web siteleri ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satışa çıkartarak cironuzu artırıyoruz. SEO ve Google Reklamları ile sizi Google'da en üst sıralarda çıkartıyoruz ve hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Çeviri-Makale Hizmetleri

Akademik makalelerinizde profesyonel kadromuzla yanınızdayız. 7 farklı dilde profesyonel çeviri hizmeti sunmaktayız. Akademik çalışmalarınızda anket oluşturma ve analiz hizmetlerini uzman kadromuzla sizlere sunmaktayız.

Proje Danışmanlığı

Tezsiz yüksek lisans yapan öğrenciler mezun olabilmek için proje çalışması oluşturmaları gerekmektedir. İşte tam da bu noktada Falcon Danışmanlık olarak profesyonel kadromuzla sizin hizmetinizdeyiz. Zaman, iş vb. sorunları olan kişilerin ihtiyacı olan bir şirket olarak, tüm kadronuzla proje çalışmalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak…

Makale Yazım ve Editörlüğü

Her alanda bilimsel makale yazımı ve editörlüğü konusunda Alfa Tez olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Makalenizi istediğinizi formatta, istediğiniz içerikte, akademik bir anlatım ile memnuniyetinizi sağlayacak şekilde oluşturmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak…

İntihal ve Alıntı Oranları Düzeltme

Hazırladığınız tez veya proje çalışmalarınızı sitemiz üzerinden tarafımıza ulaşarak; alıntı, kopya içeriklerin testini sağlayabilirsiniz. Okulunuza veya danışmanlarınıza tez veya proje çalışmanızı teslim ederken bu oran çalışmanızın geçerli olabilmesi için önem arz etmektedir. Bu konuda profesyonel destek almak için İletişim bölümünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Filmi (Prodüksyon)

Sizi en iyi tanımlayan hareketi belirliyoruz ve tanım filmi yapıyoruz. Akıcı bir tanıtım filmi sayesinde durağan bir reklam çalışmasından 35 kat daha etkili şekilde yeni müşterilere ulaştırıyoruz.

Yalın Üretim

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Çeviri Hizmetleri

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Grafik Tasarımı

Kendimizi en iyi fikir, en iyi slogan, en iyi tasarım ve en iyi mecra üzerine konumlandırarak, hizmet verdiğimiz markanın en iyi olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Marka Danışmanlığı, Logo, Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, Basın İlanı, Katalog, Broşür, Afiş, Ambalaj, Sosyal Medya Yönetimi yaptığımız işlerin sadece bir kısmı...

Yazılım-Bot Hizmetleri (Robotik Süreç Otomasyonu)

Bireysel veya kurumsal ihtiyaç haline gelmiş tüm yazılım iş yüklerinizi, robotik süreç otomasyonu aracılığıyla botlara yaptırıyoruz. Böylece başka bir işi çıkmayan, bir yakını hasta olmayan, 24 saat çalışabilen, angarya işleri üstlenen botlar sayesinde iş veriminizi %50’lerden %95’lere kadar çıkararak maddi açıdan önemli bir kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

Donanım Hizmetleri

Her türlü donanım parça temini ile birlikte, bilgisayar, network, server alt yapılarının kurulması;
Kamera ve güvenlik sistemlerinin kurulması,bakımı ve onarımı;
Akıllı tahta ve projeksiyon cihazları temini kurulumu bakım, idamesi ve kullanım eğitimleri hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.